Zdrowie i komfort - Samurio

Komfort i zdrowie
z SAMURIO

SAMURIO – nowoczesne rozwiązanie i spokój ducha

Dostateczny komfort życia daje przede wszystkim spokój ducha. Jak to zapewnić, posiadając dom jednorodzinny? Wystarczy korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które oferuje firma SAMURIO.

Komfort i zdrowie z SAMURIO
Ogrzewanie domu w ten sposób jest również bezpieczne dla środowiska. Rozwiązania oparte na OZE znacznie wpływają na klimat i mają znaczenie nie tylko dla nas, ale także dla kolejnych pokoleń. Wystarczy zauważyć, że aby wyprodukować tonę pelletu, potrzeba wykorzystać nawet do 8 metrów sześciennych wiórów drzewnych, a to daje około 3-4 średniej wielkości dorosłych drzew.

Rozwiązania samurio to również

  • ukłon w stronę alergików,
  • pozytywny wpływ na stawy,
  • naturalne odczucie ciepła,
  • precyzyjnie sterowane.

W ofercie firmy znajdują się niezawodne systemy, które w celu potwierdzenia swojej trwałości posiadają długi okres gwarancyjny. Łatwość obsługi systemów i intuicyjne sterowanie uprzyjemnią użytkowanie, a czas spędzony w energooszczędnym i pełnym nowoczesnych rozwiązań domu zapewni nam wygodę i spokój ducha.

Sprawdź ofertę SAMURIO

SAMURIO i CALEO – bogactwo rozwiązań dla poprawy komfortu życia

SAMURIO i CALEO – bogactwo rozwiązań dla poprawy komfortu życia

Ciepła podłoga w przedsionku, gdy wracamy do domu w czasie zimowego dnia, lub przyjemne ciepło zaraz po przebudzeniu. Temperatura dostosowana to indywidulanych potrzeb użytkownika niezależnie od pomieszczenia. To tylko niektóre z udogodnień, które oferuje firma SAMURIO i marka CALEO. To koniec z mokrymi podłogami w przedpokoju i nieprzyjemnego zimna zaraz po przebudzeniu. O komfort całej rodziny zadbają zautomatyzowane i niezawodne systemy z wieloletnią gwarancją. Tradycyjne ogrzewanie nie ma żadnych szans!

Ogrzewanie domów energią z fotowoltaiki i wykorzystanie systemów SAMURIO daje poczucie samowystarczalności. Nie trzeba dodatkowo inwestować w opał, gaz czy inne paliwa, nie trzeba również regularnie dokładać do pieca i martwić się o pilnowanie instalacji.

Czy nowoczesne systemy CALEO oddziałują na zdrowie?

Komfort to nie wszystko. Zdrowie to podstawowa wartość, którą powinien kierować się każdy człowiek. Czy nowoczesne systemy CALEO są bezpieczne? TAK! Folia grzewcza rozłożona w całym domu generuje mniejsze pole niż chociażby standardowe przewody rozmieszczone w całym domu.

Rozwiązania oferowane przez SAMURIO i CALEO są rozwijane od ponad 30 lat i zostały starannie przebadane, a w konsekwencji udowodniono, że są całkowicie bezpieczne dla zdrowia człowieka. Warto zauważyć, że coraz bardziej popularne, nawet wśród profesjonalnych sportowców, stają się sauny na podczerwień, czyli takie, które wytwarzają pole elektromagnetyczne. To nie tylko nieinwazyjne, ale i zdrowe rozwiązanie

Rozwiązania oferowane przez SAMURIO

Technologie te są korzystne również dla alergików – folie grzewcze generują zdecydowanie mniejszy ruch powietrza w pomieszczeniu, gdyż podgrzewa się ono równomiernie i dzięki temu występuje o wiele mniejszy ruch kurzu, roztoczy, oraz utrzymuje optymalną wilgotność w pomieszczeniu, co jest utrudnione lub niemal niemożliwe korzystając z tradycyjnego ogrzewania.

Technologie również dla alergików