Gwarancja SAMURIO - Samurio

Gwarancja SAMURIO
– nawet na 15 lat!

SAMURIO – gwarancja niezawodności

Firma SAMURIO przywiązuje szczególną uwagę do oferowanych produktów i usług. W ofercie znajdują się tylko sprawdzone technologie i wydajne rozwiązania oraz produkty doskonałej jakości, które są gwarancją tego, że wszystkie systemy będą działać długo i niezawodnie

SAMURIO – gwarancja niezawodności

Idealnym dopełnieniem oferty jest profesjonalny i szybki montaż. Tylko profesjonalna instalacja wykonana przez specjalistów SAMURIO gwarantuję niezawodność systemu i gwarancję na 15 lat.

Okresy gwarancyjne w SAMURIO

  • Folia grzewcza CALEO – do 15 lat (w przypadku profesjonalnego montażu wykonanego przez firmę SAMURIO), 10 lat (w przypadku samodzielnego montażu)
  • Mata grzewcza BVF – do 10 lat
  • Termostaty – do 2 lat
  • Montaż – do 5 lat rękojmi
  • Panele fotowoltaiczne – do 25 lat
  • Falowniki – do 10 lat i 5 lat rękojmi na montaż
Okresy gwarancyjne w SAMURIO

Warunki gwarancji SAMURIO

Wszelkie urządzenia wraz z osprzętem, które zostaną zakupione w SAMURIO są objęte gwarancją, która rozpoczyna się od dnia zakupu.

alt

Tylko prawidłowy montaż zapewnia poprawność działania instalacji i dłuższą gwarancję. W przypadku folii grzewczych okres gwarancyjny wydłuża się o 5 lat (z 10 lat do 15 lat), jeśli instalacja została przeprowadzone przez specjalistów z SAMURIO.

alt

W przypadku urządzeń CWU gwarancja wynosi standardowo 24 miesiące. Warto zaznaczyć, że w niektórych przypadkach obowiązuje wydłużony okres gwarancyjny w przypadku takich urządzeń jak:

  • Przepływowe ogrzewacze wody 3–fazowe (400V) – 36 miesięcy od dnia zakupu z wyłączeniem elementów grzejnych, na które udzielana jest gwarancja na 24 miesiące.
  • Pojemnościowe i ciśnieniowe ogrzewacze wody oraz pompy do CWU – 60 miesięcy od dnia zakupu na perforację zbiornika pojemnościowych ogrzewaczy wody przy zachowaniu określonych warunków: dotyczy przedsiębiorstw (w rozumieniu art. 43 kodeksu cywilnego) i obowiązuje w przypadku, kiedy dokonywano odpłatnych przeglądów technicznych ogrzewacza przez Autoryzowany Zakład Serwisowy w odstępach 12-miesięcznych od dnia rozpoczęcia okresu gwarancyjnego.