Obszary zastosowań - Samurio

Obszary zastosowań
rozwiązań SAMURIO

Oferta SAMURIO – wiele zastosowaŃ i najlepsze technologie

Firma SAMURIO rozwija się w wielu kierunkach, jednak obszar zastosowań zamyka się w budownictwie domków i osiedli domków jednorodzinnych.

Obszary zastosowań rozwiązań SAMURIO
W początkowym etapie rozwoju firmy duże znaczenie miał sektor ogrzewania domu w wersji podłogowej bądź sufitowej, który z powodzeniem mógł być montowany zarówno w małych drewnianych domkach letniskowych, jak i dużych rezydencjach. Następnie oferta firmy powiększyła się o dodatkowe technologie i rozwiązania marki CALEO.

Kompleksowa oferta dla nowoczesnego domu

Elementem idącym w parze z systemem CALEO są instalacje fotowoltaiczne, które idealnie uzupełniają ofertę SAMURIO. Wielkość instalacji dobierana jest indywidualnie na podstawie preferencji inwestorów (przede wszystkim decyzji czy produkcja ma wystarczyć na zużycie całego domu czy, np. tylko ogrzewania) oraz możliwości technicznych budynku, na których podstawie zostanie przygotowany projekt instalacji dachowej lub gruntowej z propozycja terminu montażu

Kompleksowa oferta dla nowoczesnego domu

Urządzenia do CWU są nieodłącznym elementem systemu CALEO. W zależności od punktów wodnych w obiekcie oraz ilości domowników specjaliści z SAMURIO dobiorą rozwiązania, które idealnie dopełnią wizję nowoczesnego, inteligentnego i niskoenergetycznego domu.

Urządzenia do CWU

Bogactwo zastosowań rozwiązań SAMURIO

01

Maty grzewcze podłogowe BVF  | Samurio.pl
Maty grzewcze podłogowe BVF

Mata grzewcza pod płytki BVF to system idealny pod płytki ceramiczne w całym domu. Jest również rozwiązaniem uzupełniającym do systemu grzewczego CALEO do pomieszczeń, w których będzie położona glazura. Mata grzewcza BVF marki CALEO zapewnia naturalne i komfortowe odczucie ciepła, a to wszystko z troską o ekologię.

Strzałka w prawo wewnątrz przycisku

02

Fotowoltaika PV | Samurio.pl
Fotowoltaika PV

Pozyskiwanie energii ze słońca staje się coraz popularniejsze i korzysta z tego wiele gospodarstw domowych w całej Polsce. Żaden inny system grzewczy nie daje możliwości ogrzewania domu za darmo w tak prosty sposób. Połączenie ogrzewania elektrycznego CALEO z instalacją fotowoltaiczną daje możliwość zapewnienia energii w domu niemal bez dodatkowych kosztów oraz w trosce o środowisko naturalne.

Strzałka w prawo wewnątrz przycisku

03

Urządzenia CWU | Samurio.pl
Urządzenia CWU

Urządzenia do CWU (ciepła woda użytkowa) to ekologia i nowoczesność w jednym. Rozwiązania do grzania wody są najlepsze pod względem komfortu użytkowania, bezawaryjności i stosunku jakości do ceny oraz późniejszych kosztów eksploatacyjnych. Instalacje oferowane przez SAMURIO tworzone są przy użyciu asortymentu niemieckiego producenta, który od lat jest rynkowym liderem na arenie międzynarodowej.

Strzałka w prawo wewnątrz przycisku

04

Folia grzewcza CALEO  | Samurio.pl
Folia grzewcza CALEO

Folie grzewcze CALEO są dostępne w różnych rozmiarach i mocach grzewczych z możliwością montażu powierzchniowego umieszczonego na suficie lub podłodze. To nowoczesne rozwiązanie, które pozwala szybko i skutecznie ogrzać każde pomieszczenie, zwiększając komfort jego użytkowania.

Strzałka w prawo wewnątrz przycisku

05

Systemy grzewcze CALEO  | Samurio.pl
Systemy grzewcze CALEO

System grzewczy CALEO to wygodny i łatwy sposób na to, aby uzyskać nowoczesny i wydajny system centralnego ogrzewania w swoim domu. System wyróżnia to, że elementy grzewcze pokrywają możliwie największą powierzchnię w celu zapewnienia szybszego rozchodzenia się temperatury we wszystkich pomieszczeniach.

Strzałka w prawo wewnątrz przycisku